Horoskopų suderinamumas Avinas ir Vėžys

Avino suderinamumas su Vėžiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Vėžys

Avinas ir Vėžys poroje

Šie santykiai gali būti sudėtingi abiems partneriams ir netrukus suprasite, kad norint juos išlaikyti prireiks daug pastangų iš abiejų partnerių pusės. Prisitaikyti ir pakoreaguoti savo įpročius Avinas ir Vėžys privalės drauge. Tai tikrai nebus lengva, kadangi Avino ženklas priskiriamas ugnies stichijos ženklams, o tuo tarpu Vėžys yra Vandens elemento atstovas. Tačiau įstenge įveikti savo skirtumus jie pasieks tikrą palaimą ir be jokios abejonės šių ženklų pora gali sukurti kažką išskirtinio, ko neturi kitos poros. Tokie santykiai taps įpač tivrti, ir abu partneriai greičiausiai niekada nenorės kažko kito.

Avinas ir Vėžys lovoje

Vėžiui būdingas aseksualumas. Tai žmogaus savybė nesureikšminti ar net atsisakyti sekso. Paprastai jiems reikia daug švelnumo ir jie yra pasiruošę laukti to vienintelio partnerio, kuris juos privers pasijausti saugiai ir užtikrintai.

Deja apie Avinus to pasakyti negalėtume, o ir švelnumu jie paprastai netrykšta. Na, o ir sekso supratimas pas juos kitoks, todėl emocijas parodyti jiems bus privalu išmokti. Jei tai pavyksta padaryti pradžioje draugystės ir nei vienas iš partnerių nepasijaučia atstumtas ar stumiamas daryti ko nenori, tuomet jų potraukis vienas kitam išlieka ir santykiai tarp jų būna geri.

  • Avinas ir Vėžys lovoje 70% 70%

Avinas ir Vėžys pasitikėjimas

Tarpusavo nepasitikėjimas šiai porai pasireiškia labai savotiškai. Šie ženklai būdami poroje retai suabejoja dėl partnerio ištikimybės, tačiau lovoje gali užklupti savotiška nepasitikėjimo forma. Iš Vėžio perspektyvos Avinas gali pasirodyti per daug audringas ar net agresyvus. Kad ir kaip Vėžys norėtų suprasti šį Avino prigimtinį bruožą, jam nepavyks ir rezultate jam tai neleis atsipalaiduoti.

Be to, jiems gali būti sunku išreikšti bei suprasti partnerio emocijas. Avinui gali būti sudėtinga suprasti jog jis yra mylimas jeigu partneris nuolat užduoda priekaištingus klausimus ir retai rodo inciatyvą seksui. Tuo tarpu Vėžiui Avino inirtingas veržlumas gali atrodyti agresyvus. Šioje vietoje Avinas turėtų išmokti būti švelnesniu ir ramesniu, kad Vėžys geriau jį priimtų.

Paprastai bet koks nepasitikėjias kyla iš nepasitikėjimo partnerio reiškiamais jausmais, tačiau abu šie partneriai turi šiokių tokių problemų bandant suprasti vienas kito jausmus.

  • Avinas ir Vėžys pasitikėjimas 50% 50%

Avinas ir Vėžys bendravimas ir intelektas

Bendravime abu šie partneriai būna labai impulsyvūs ir kartais nutraukia pokalbį net nepasiekę esmės. Iš principo jie supranta, kad elgiasi ne visai tinkamai, tačiau jų impulsyvumas šioje vietoje nugali ir atsikirsti kartais tampa svarbiau nei išspręsti problemą.

Dėl skirtingų interesų jiems net sunku palaikyti pokalbį apie visai ne asmeniškus dalykus, atrodo kiekvienas paprastas apsikeitimas žodžiais greitai tampa diskusija ar net ginču kuriame turi būti laimėtojas ir nugalėtasis.

Tad vienintelis bendras bruožas tarp šių ženklų ir yra ženklams būdingo charakterio dominavimas. Čia jiems nėra sunku suprasti kaip veikia partnerio minčių srautas ir atpažinti tame sau pačiam būdingų detalių. Dėl šios priežasties nesusipratimų ar konfliktų sprendimas nėra toks sunkus kaip galėtų atrodyti. Tačiau Vėžiui tokie santykiai greitai gali pasirodyti beprasmiai ir niekur nevedantys, o pasikartojantys konfliktai užgesina paskutines viltis.

Kadangi ši pora yra valdomi Marso bei Mėnulio, jų santykiai iš pagrindų yra gana sudėtingi ir pilni emocinių išgyvenimų todėl tik iš nuoširdus atsidavimas čia gali duoti norimą rezultatą. Kiekvienas žodis turi būti pasvertas ir kiekviena mintis apgalvota. Tačiau tai nereiškia, kad partneriai privalo pakeisti savo asmenybę iš pagrindų. Tikrai ne, partneriai priims vienas kitą tokius kokie jie yra, tačiau būtina ištobulinti išraišką ir komunikaciją tarp jų.

  • Avinas ir Vėžys bendravimas ir intelektas 20% 20%

Avinas ir Vėžys emocijos

Avinas ir Vėžys, abu yra stipriai emocingi. Poroje jie šilti ir aistringi partneriai, abu supranta kaip svarbu yra įsigilinti ir išklausyti. Tačiau turėdami aiškias ribas kartais neprisileidžia ir atstumia, tačiau tai daro tik dėl to, kad bijo pasijausti pažeidžiami. Štai Avinas, net kartais apibūdinamas kaip emocinių sutrikimų turintis. O Vėžys irgi ne retai bijo parodyti emocijas. Abu jie puikiai supranta tokią savo prigimtį ir stengiasi siekti asmeninio tobulėjimo.

Yra sakoma, kad Vėžys siekia sukurti šeimą ir turėti vaikų, bet ne dėl reprodukcinių tikslų, o dėl šeimoje kuriamos emocičkai intymios aplinkos kurioje Vėžys puikiai jaučiasi iš prigimties.

Taigi, nors ir skiriasi kaip šie partneriai tvarkosi su savo emocijomis, tačiau viduje jie yra pakankamai panašūs, kad jaustų empatiją ir gebėtu suprasti savo partnerį. Šioje vietoje jiems sudėtingiau yra suprasti save patį ir savo jausmus partneriui.

  • Avinas ir Vėžys emocijos 70% 70%

Avinas ir Vėžys vertybės

Avino vertybėse didelę svarbą turi energingumas ir nuoseklumas. Vėžys vertina stabilumą ir gebėjima išlikti racionaliam, tai savybės kurių jam pačiam dažnai trūksta. Taigi, nepaisant to, kad abu šie partneriai turi didėlių lūkesčių pasiekti kažkokį įsivaizduojamą balansą ateityje, jų vertybės ne tiek jau daug ir susijusios.

  • Avinas ir Vėžys vertybės 40% 40%

Avinas ir Vėžys bendri užsiėmimai

Kol Avinas įnikęs į sportą ir kitus fizinius užsiėmimus, Vėžys tik nori ilsėtis, valgyti ir kartais pašokti. Todėl paprastai šių partnerių bendri užsiėmimai apsiriboja lova – seksas ir poilsis. Daugiau Vėžys neturi jokio noro lėkti paskui nuolat energija trykštantį Aviną. Todėl laisvalaikį Avinas ir Vėžys ne retai leidžia individualiai. Jegu abiems partneriams toks pasirinkimas tinka – tuomet nieko taisyti čia nereikia.

  • Avinas ir Vėžys bendri užsiėmimai 30% 30%