Horoskopų suderinamumas Avinas ir Vandenis

Avino suderinamumas su Vandeniu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Vandenis

Avinas ir Vandenis poroje

Švelniai rūpestinga meile šių ženklų santykių tikrai nepavadinsi. Tačiau net ir būdami nuožmūs užsispyrėliai Avinas (ugnies stichijos atstovas) su Vandeniu – visokeriopos laisvės siekiančiu vandens stichijos atstovu, dirba savo bendrų santykių naudai. Nors iš pažiūros abu yra kieti ir grubūs, nors artumo šioje poroje gali pasirodyti šiek tiek stokojama, tačiau tai tik suteikia partneriams laisvės būti savimi ir ieškoti savo pirminio, prigimtinio būdo kuris Avino bei Vandenio ženkle yra taip smarkiai išrekštas.

Avinas ir Vandenis lovoje

Seksualinis suderinamumas tarp Avino ir Vandenio yra labai neprognozuojamas, nes ši patirtis jiems gali būti lygiai tiek jaudinančiai įdomi kiek ir įtempta (stresą kelianti). Ir kad ir kaip būtų keistą ir neįtikėtiną, labai dažnai šie skirtingi, visiškai priešingų jausmų antplūdžiai persipina ir aplanko tuo pačiu metu. Jau minėjome, jog Avinas ir Vandenis tai ženklai kurie gerai dera ir jiems nėra sunku vienas kitą suprasti bei palaikyti. Jie abu yra energingi bei veržlūs juos sutiksite einant koja kojon drauge. Avinas ir Vandenis abu įpratę skintis kelią ir tivrtu žingsniu žengti į priekį savo tikslo link. Avino ženklą nešantis partneris gali būti apibūdinamas kaip aistringas, šiltas ir kūribingas. Tačiau valdomas Marso kuris lemia šaltą, primityvų seksualinį elgesį. Ir nors tai gali būti jaudinanti trumpalaikė patirtis, žiūrint į ateitį ir ilgesnio gyvenimo perspektyvas abu šie ženklai nori jaustis mylimi bei mylėti švelniai ir šiltai. Todėl kalbant apie Vandenį bei Aviną lovoje negalima ignoruoti šių ženklų skirtumų ir reikia suprasti, kad tokie santykiai gali būti be atvangos blaškomi ir nepastovūs. Ir tik gerai supratę savo santykių vaidmenis šie ženklai atranda pusiausvyrą ir ramybę ir išvengia emocinės tuštumos.

  • Avinas ir Vandenis lovoje 65% 65%

Avinas ir Vandenis pasitikėjimas

Pasitikėjimo klausimas itin svarbus Avinui ir Vandenis tai puikiai supranta. Tačiau tai nereiškia, jog Vandenis išliks ištikimas visą laiką. Supratimas ir pasitikėjimas to negarantuoja, tačiau esant geriems santykiams ir aukštam pasitikėjimo lygiui Vandenis gali bandyti siekti atvirų santykių su Avinu. Deja Marso planetos valdomas Avinas tikrai netoleruos tokios situacijos ir bandys visaip kaip pasisavinti ir pasilikti Vandenį sau ir tik sau vienam. Tokiu būdų Avino ženklo atstovas gali tapti piktu, karštakošiu, nepasitikinčiu partneriu sekančiu kiekvieną savo partnerio zingsnį. Tačiau kalbant apie pasitikėjimą iš esmės, abu šie partneriai yra puikiai suderinami ir tikrai galima sakyti, jog pasitikėjimo problemų tarp jų nėra. Melo jie netoleruoja ir todėl puikiai supranta, jog geriau šnekėti tiesą, reikalauti tiesos ir iškylančius nesutarimus išspręsti bendraujant ir išsakant savo mintis bei jausmus. Ši savybė gali būti išskiriama kaip stiprioji tokios poros pusė kuri padeda įveikti kitas partnerių problemas ir pašalinti trūkumus bei kylančius nesusipratimus taip efektyviai, kaip to padaryti nepavyksta kitų horoskopo ženklų atstovams.

  • Avinas ir Vandenis pasitikėjimas 85% 85%

Avinas ir Vandenis bendravimas ir intelektas

Pašnekesiai tarp šių dviejų žmonių gali būti tokie įdomūs, jog aplinkiniai dažnai klauso ausis ištempę ar nevalingai bando prisijungti į diskusiją. Tačiau Avinas pagal savo būdą išlaiko rimtą laikyseną ir kartais net primena apie elementarias mandagumo ribas. Matydamas tai Vandenis atpažįsta tipišką Avino elgesį ir kartais nepraleidžia progos visko nuleisti juokais. Tuo momentu Avinui atrodo žemė sudreba, nes jam toks elgesys nėra suprantamas ar priimtinas. Tačiau šiems partneriams bendraujant Avinas jaučiasi iš tiesų gerai, jis laiko Vandenį įdomiu pašnekovu ir mielai dalinasi savo mintimis su juo. Nors vandenis ir yra linkęs pašmaikštauti ir lengvai paerzinti Aviną. Todėl kad ir kaip ten bebūtų, abu šie partneriai gerai praleidžia laiką bendraudami, jei tik Avinas sugeba nepriimti asmeniškai ir pažinti savo partnerio būdą. Verta paminėti, jog besipykdami ir besiginčydami Avinas ir Vandenis gali įžiebti nesuvokiamo dydžio konfliktą, kadangi abu yra karštakošiai ir tvirtai laikosi savo pozicijų. Čia tarpusavo supratimas neturi jokio vaidmens ir abu apsitvėrę sienomis nenori klausytis jokių argumentų bei ieškoti kompromisų. Tačiau net ir tokie, atrodo nešsprendžiami konfliktai greitai atslūgsta ir dienos pabaigoje šie parneriai mėgaujasi vienas kito glėbyje lyg nieko ir nebūtų įvykę.

  • Avinas ir Vandenis bendravimas ir intelektas 90% 90%

Avinas ir Vandenis emocijos

Tipiškam Vandeniui prireikia šiek tiek laiko kol jis parodo tikrasias savo emocijas, tačiau jei prisimenate Avino nekantrų būdą tikriausiai suprantate kokios problemos gali iš to kilti. Žvelgiant iš Avino perspektyvos jo pertneris Vandenis gali pasirodyti šaltas ir atokus, nerodantis jokios perspektyvos širdžių suartėjimui. Tačiau Vandeniui taip tikrai neatrodo, jis mano, jog masto labai racionaliai ir rodo tiek emocijų kiek pridera, todėl čia iš tiesų gali pasitaikyti nesusipratimų.

  • Avinas ir Vandenis emocijos 40% 40%

Avinas ir Vandenis vertybės

Iš pirmo žvilgsnio abu šie partneriai labai vertina laisvę, tačiau tai tik pirmas įspūdis kuris deja gali labai greitai pasikeisti. Ir tuomet paaiškėja, kad Avinas turi tam tikrų papildomų sąlygų kalbant apie visišką laisvę. Iš tiesų, Avinas visiškos laisvės nesupranta ir gali nueiti ilgą kelią vien tam, jog suvaldytų bei apribotų savo partnerio, Vandenio laisves. Ir tai jis padarys jokiu būdų ne piktybiškai ar specialiai, tiesiog tai yra Avinui įdiegta pasamonėje, jis šio poreikio samoningai nevaldo ir neturi tokio sąmoningo tikslo. Deja tai yra Avino natūros dalis kuri santykiuose gali pakišti jam koją. Dėl šios savybės Avinas kartais būna lyginamas su išlepintu vaiku kuris nori viską (įskaitant ir žmones) savintis ir pasilikti sau vienam.

  • Avinas ir Vandenis vertybės 30% 30%

Avinas ir Vandenis bendri užsiėmimai

Bendrų užsiėmimų poreikiai tarp šių partnerių gali išsiskirti tik tuo atveju, jeigu Avinas iš tiesų sugalvotų ką nors visiškai nepriimtino, tokio kraštutinai nepriimtino, jog Vandenis jokiu būdu negalėtu imtis tokios veiklos. Tačiau tai beveik neįmanomas scenarijus tarp ženklų kurie abu mielai imsis bet kokios veiklos savo energijai išlieti.

  • Avinas ir Vandenis bendri užsiėmimai 99% 99%