Horoskopų suderinamumas Avinas ir Svarstyklės

Avino suderinamumas su Svarstyklėmis lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Svarstyklės

Avinas ir Svarstyklės poroje

Kad ir kokių sunkumų tektų iveikti Avino ir Svarstyklių porai, svarbu žinoti, kad Avinas ir Svarstyklės yra visiškos priešingybės, ir čia mes kalbame apie tas priešingybes kurios traukia viena kita. Taip, šie ženklai galima sakyti yra vienas kito antra pusė, ta pusė kuri skirta viena kitai ir kai jie myli, jiems niekas neišdrįsta stoti skersai kelio. Be to, nepamirškime, kad Svarstyklės savo prigimtimi yra santykių simbolis, ne išimtis čia ir romantiniai santykiai. O Avino ženkle slypi didelė aistra, kadangi tai ugnies elemento zodiako ženklas. Ši ugnis įsiplieskia kaip nesustabdoma jėga tuomet, kai susitinka su Svarstyklėmis – zodiako ženklu kuris atstovauja oro stichiją. Taip, problemų pasitaiko visur, tačiau taip jau yra ir nieko čia nepakeisime, veikiau susitaikykime su tuo ir bandykime rasti geriausią sprendimą.

Avinas ir Svarstyklės lovoje

Nors šie abu ženklai dalinasi vyriškojo prado energija iš prigimties, tačiau zodiakų rate jie atstovauja visiškai priešingas puses tai Marso ir Veneros planetos. Ir šių planetų santykiai nuo seno yra plačiai aprašomi ir analizuojami. Pagrinde todėl, kad juose gausu pavyzdžių kuriuos verta aptarinėti ir analizuoti. Pavyzdžiui intymioji šių porininkų santykių pusė yra gana sudėtinga ir dažnai iškelia į paviršiu įvairias libido ir kitas seksualines problemas.

taip jau yra, kad potraukis tarp Avino ir Svarstyklių yra iš ties stiprus, tačiau bendravime gali pasitaikyti kliūčių, kurios dažnai net pasireiškia tam tikra pasyviai-agresyvia forma. Tad įskaudinti ar būti skaudinamam čia tikrai yra didelė rizika.

Pagrindinė problema čia gali būti emocijų trūkumas ir aiškių ribų neapibrėžtumas. Tai gali kliūdyti partneriams pasiekti nuoširdų ir tikrą artumą. Tačiau jei tai pavyksta padaryti, Avinas su Svarstyklėmis gali tikėtis iš ties gero seksualinio gyvenimo. Nes Avinas nestokoja iniciatyvos, o Svarstyklės gali pamokyti Aviną kaip pasiekti pasitenkinimą tarp abiejų partnerių.

  • Avinas ir Svarstyklės lovoje 80% 80%

Avinas ir Svarstyklės pasitikėjimas

Pasitikėjimas šioje Avino ir Svarstyklių poroje tikrai nėra stiprioji pusė. Iš ties, ši problema gali juos kankinti metų metus. Svarstyklėms būdingas nepasitikėjimas savimi todėl užmegsdami santykius su kitais partneriais jie taip sau bando įrodyti savo tikrąją vertę. Svarstyklės megsta dėmesį ir atrodo nuolat siekia pripažinimo iš aplinkinių. Avinui tai atrodo kvaila, tačiau viduje jis bando nuslėpti pavydą ir nusivylimą tokiu savo partnerio elgesiu.

Be to, dėl savo nepasitikėjimo savimi, Svarstyklės gali lengvai suabejoti ir savo partnerio patikimumu. Kadangi Avinas retai detalizuoja kaip praleido vieną ar kitą dieną, ne dėl to, kad bandytų ką nuslėpti, tiesiog jam tai atrodo nereikalingas tuščiažodžiavimas. Toks Avino elgesys iš ties pakursto įtarimus Svarstyklių mintyse. Todėl svarbiausias patarimas šioje vietoje yra Svarstyklėms – daugiau dirbti su pasitikėjimu savimi ir mažiau bandyti prisišlieti prie savo partnerio asmeninio gyvenimo.

  • Avinas ir Svarstyklės pasitikėjimas 40% 40%

Avinas ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas

Nepaisant to, kad Svarstyklės nuolat bando išsisukti nuo konflikto paprasčiausiai jame nedalyvaujant, jų bendravimo santykiai dažniausiai pasižymi juos globojančių dangaus kūnų konfrontacija. Tai yra Saulė, Svarstyklių pusėje ir Saturnas Avino pusėje. Šios priešpriešos dažnai ir kuria frikciją kasdieniame gyvenime. Atrodo, kad šie partneriai turi aiškią paskirtį vienas kito gyvenime> t.y. Avinas turi pakelti Svarstyklių moralę ir parodyti kokie jie gali būti drąsūs. Tuo tarpu Svarstyklės padeda Avinui prisiimti atsakomybę ir padėti siekti konkrečių tikslų. Visa tai kartais gali atrodyti kaip iš ties varginantys užsiėmimai, ir kas galėtų suabejoti, kad jie tokie nėra, ypač jei bent vienas iš partnerių neįvertina šių beatodairiškų pastangų savo atžvilgiu.

Dažniausiai jie bendrauja kalbėdami apie paprastus, kasdienius dalykus savo gyvenime. Kalbėdami apie kitus žmones ir tai ką nuveikė per dieną jie randa bendrą kalbą ir Svarstyklės padeda Avinui suprasti, jog gali egizistuoti daugiau nei vienas požiūris į tuos pačius dalykus. Tai ypač naudinga ir padeda abiems partneriams suartėti jei bent dalį dienos jie turi bendrų užsiėmimų ar dirba toje pačioje darbovietėje.

  • Avinas ir Svarstyklės bendravimas ir intelektas 55% 55%

Avinas ir Svarstyklės emocijos

Kad ir kokių trūkumų turėtų ši pora, kai kalba pakrypsta apie emocinę būseną, šie partneriai idealiai vienas kitą supranta ir pajaučia. Tokiu būdų Avinas sukuria saugią atmosferą Svarstyklėms atsiskleisti ir pasiekti aukštesnį atvirumo lygį. Tai yra ypatingos svarbos dalykas kiekvienam Svarstyklių ženklo nešiotojui, nes tai vienas iš esminių dvasinių poreikių šiems asmenims.

Tuo tarpu svarstyklės puikiai žvelgia į Avino vidų apeidamos paviršutinišką, fasadinę dalį ir neskuba daryti išvados pagal tai kaip Avinas elgiasi, bet sugeba pamatyti kaip jis tuo metu jaučiasi. Iš visų zodiako ženklų Svarstyklės tikriausiai geriausiai supranta Avinus. Ir čia mes nekalbame apie Avinų elgesio supratimą, bet kalbame apie lengviau pasiekiamą gilesnį emocinį ryšį su šio ženklo atstovais. Todėl galima drąsiai sakyti, kad jų meilė nugalės visus jiems skiriamus likimo išbandymus.

  • Avinas ir Svarstyklės emocijos 99% 99%

Avinas ir Svarstyklės vertybės

Mūsų vertybių rinkinys padeda siekti tikslų ir nustato kryptį asmeninio tobulėjimo link. Svarstyklių padėtis zodiako rate yra aiškiai išreikšta kaip Avino pagalbininko siekiant šių tikslų. Iš ties viskas yra šiek tiek sudėtingiau ir net panašu, kad Avinas tiksliai nežino kaip pasiekti savo tikslų kol jam nepadeda Svarstyklės.

Iš esmės šių dviejų porininkų vertybės skiriasi kaip diena ir naktis tačiau vienas kita papildydami jie turi tinkamas savyvbes tarpusavio pagalbai. Štai Avinas vertina atvirą kalbėjimą, be užuolankų, o Svarstyklės įvertina taktiškumą, fizinį pasirengimą ir reputaciją. Tačiau kol Avinas nuolat nori gyventi šiandiena, Svarstyklės analizuoja praetį bandydamos nusistatyti ateities tikslus. Tad šie ženklai turi ko pasimokyti vienas iš kito, ir jeigu jiems pavyks, tai galime tikėtis iš ties gerų rezultatų.

  • Avinas ir Svarstyklės vertybės 70% 70%

Avinas ir Svarstyklės bendri užsiėmimai

Bendri užsiėmimai šioje poroje tikrai nepasitaiko dažnai, pagrinde dėl to, kad visiškai išsiskiria šių porininkų supratimas apie laisvalaikio leidimą. Dažniausiai jie nori daryti visai skirtingus dalykus, bet užsiimti seksu visada randa laiko. Nors tai ir yra vienas iš gerų santykių pagrindų, ir kuriam laikui pasimiršta visi kiti nesklandumai, tačiau ilgainiui reiktų atrasti daugiau malonumą teikiančių bendrų veiklų.

Bet jeigu ir nepavyksta, dažniausiai tai nekliudo šios poros darnumui, svarbiausia Svarstyklėms suprasti, jog viską daryti kartu nėra būtina. O Avinas šiek tiek nusileis ir kartais užsiimt ne visai tuo ką pats norėtų veikti, tačiau tokiu būdų galės padėti Svarstyklėms lengviau pasiekti individualumą.

  • Avinas ir Svarstyklės bendri užsiėmimai 30% 30%