Horoskopų suderinamumas Avinas ir Skorpionas

Avino suderinamumas su Skorpionu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Skorpionas

Avinas ir Skorpionas poroje

Šių ženklų poros santykius puikiai iliustruoja jų atstovaujamų pirminių elementų ugnies ir vandens santykiai. Ugnis paleidžia vandenį garais taip kaip Avinas daužo Skorpiono jausmus į šipulius. Vanduo gesina ugnį taip kaip Skorpionas žlugdo Avino svajones. Atrodo šie du ištraukia blogiausias savo oponento savybes ir jiems tai gaunasi be jokios tyčios, tiesiog tokia jų prigimtis. Todėl nesitikėkite, kad tokia priešinga energija, kuri panašesnė į atominio sprogimo bangą nei į šiltus ir meilius santykius, bus lengvai sutramdoma ir tarnaus geriems tikslams.

Avinas ir Skorpionas lovoje

Aviną ir Skorpioną lovoje sieja įpatingas ryšys, manau galima drasiai sakyti, kad jokia kita ženklų pora neturi tokio ryšio. Jie lyg dvi skirtingos tos pačios monetos pusės. Taip yra greičiausiai todėl, kad abu ženklus valdo viena planeta – Marsas. Tai instinktų ir kūniškų pagundų simbolis, todėl ši energija persiduoda ir partnerių seksualiniame gyvenime. Maža to, už Skorpiono ženklo taip pat slepiasi ir Plutono planeta kuri kuri turi išraiškinga destruktyvumo charakterį, kas žinoma persiduoda ir šio ženklo nešiotojui. Tad kai reikalai pakrypsta link seksualinio šių partnerių gyvenimo, galima sakyti kad jis labai intensyvus tačiau primtyvus ir kitiems greičiausiai net nepriimtinas.

Tai santykiai kuriuose trūksta paprastai Veneros suteikiamų švelnumo ir malonumo apsektų, nes abu šie ženklai yra labai nutolę nuo pačios Veneros planetos. Todėl būtų galima sakyti, kad šiems santykiams trūksta meilės išraiškos, tačiau iš tiesų viskas nėra taip paprasta. Iš tiesų Skorpionai nori emocionalių ir meile spinduliuojančių seksualinių patirčių, tačiau šie jausmai yra taip giliai užgniaužti, kad dažniausiai pasireiškia tokiomis formomis, kurios daugumai kitų zodiako ženklų būtų nepriimtinos ir nesuprantamos.

Ir tarp visų ženklų tik Avinas gali užimti šią poziciją Skorpiono gyvenime, dėl ko jų ryšys ir tampa išskirtiniu. Ir pasakyti išskirtiniu čia yra tikras nuvertinimas, iš ties tai nesutramdoma tūkstančio atominių bombų jėga kuri nušluoja viską. Tačiau net ir čia, rasti bendrą kalbą jiems yra gana sunku dėl jų vidinių skirtumų. Skorpionui būdingas polinkis manipuliuoti ir žaisti viliojimo žaidimus, kas žinoma smarkiai nepatinka Avinui, juk jis vertina atvirumą ir bendravimą be užslėptos potekstės. Juk Avinui lovos reikalai tai tik fiziologinis poreikis ir giminės pratęsimas, na o Skorpionas tai priima visai kitaip. Todėl šie santykiai įmanomi tik tuo atveju jei abu partneriai pakankamai dėmesio skiria savo porininko poreikiams ir supranta jų svarbą.

  • Avinas ir Skorpionas lovoje 50% 50%

Avinas ir Skorpionas pasitikėjimas

Pasitikėjimas tarp šių partnerių suprantamas labai aiškiai. Šioje vietoje nėra laisvės kompromisams, abu partneriai turi viendą įsitikinimą ir nesidrovi jo priminti savo porininkui: jei meluosi – viskam galas. Kadangi jie abu laikosi šios nuomonės, todėl jiems nesunku suprasti, kad iš ties, bent menkiausias melas gali užbaigti jų santykius čia ir dabar. Nepaisant to, jie abu yra be galo pavydūs ir besisavinantys partneriai. Avinas jaučia poreikį viską laimėti ir būti geriausiu partneriu bei meilužiu kokį tik kas yra turėjęs. Skorpionui svarbu, kad jis būtų absoliučiai vienintelis ir išskirtinis partneris Avinui. Todėl jei tarp jų iškylą abejonių, prie gero tai tikrai neprives.

  • Avinas ir Skorpionas pasitikėjimas 90% 90%

Avinas ir Skorpionas bendravimas ir intelektas

Tie Skorpiono gilūs monologai apie “iš ties svarbus dalykus” gali privesti Avina prie nervinio tiko. Avinui atrodo, kad niekas neturėtų gaišti laiko apie tai mastyti, o tuo labiau nukreipti šį beprasmių minčių traukinį kito asmens link. Todėl Avinas ne tik pats užverda viduje, bet tuo pačiu ir jaučia stiprų poreikį nutraukti šia minčių tiradą ir išlaisvinti pašnekovą nuo šios kančios. Paprastai šnekant, Skorpionas Avinui yra per daug sudėtingas ir tamsus pašnekovas, o Skorpionui pastarasis atrodo paviršutiniškas.

Kad ir kaip ten būtų, nesileidžiant į gilias diskusijas šie parnteriai gali gana efektyviai keistis informacija ir suprasti vienas kito dėstomas mintis, kas iš esmės yra geras ženklas poroje.

  • Avinas ir Skorpionas bendravimas ir intelektas 20% 20%

Avinas ir Skorpionas emocijos

Kalbant apie emocijas, Skorpionas šiuose santykiuose gali būti labai lengvai įskaudinamas. Tačiau gali net atrodyti, jog jie patys pasirinkto tokius santykius žinodami ko tikėtis. Galbūt tai suveikusi Karma, o gal tokia jų prigimtis, to tiksliai paaiškinti nepavyks, nes Skorpionas nėra linkęs atvirauti ir įsileisti į savo emocinį pasaulį.

Tiesa, emociniai santykiai tarp šių partnerių gana sudėtingi, nes jie abu nėra linkę rodyti emocijų ir bando išlaikyti labai tvirtą fasadą. Todėl bandydami išprovokuoti bent kažkokią partnerio reakciją jie gali skaudinti ir būti skaudinami. Ir jeigu laikui bėgant neapsišlifuoja aštresni kraštai ir abu partneriai nenurimsta, tokie santykiai rizikuoja visai iširti.

  • Avinas ir Skorpionas emocijos 1% 1%

Avinas ir Skorpionas vertybės

Puiku yra tai, kad abu šie partneriai vertina drasą ir aiškumą, tačiau toliau to jų vertybės nelabai rišasi.

Pavyzdžiui Avinui užtenka išdėstyti faktus kad viską išsiaiškinti, na o Skorpionas būtinai turi įsigilinti ir bandyti suprasti priežastis kodėl galėjo kilti kažkokie neaiškumai ir nesutarimai. Avinui tai atrodo nereikalinga ir net gi šiek tiek erzina. Avino drąsos supratimas apsiriboja riteriška, vyriška drasos išraiška, kol Skorpionas labiau vertina ne tokią tiesioginę drąsos reikšmę. Jam patinka gilintis į mintis ir teorijas, ieškoti paslėptos prasmės ir tokiu būdu prisigalvoti įvairiausių dalykų. Tam Skorpiono supratimu reikia drąsos.

Taigi, nors turime du Marso planetos globojamus ženklus ir tam tikrame lygmenyje galima sutarti, jog jie yra panašūs, iš tiesų tie panašumai vargiai turi kažką tiesiogiai susiejamo tarpusavyje.

  • Avinas ir Skorpionas vertybės 40% 40%

Avinas ir Skorpionas bendri užsiėmimai

Avino ir Skorpiono poroje abu šie partneriai turi vieną bendrą mėgstamiausią užsiėmimą po kurio viskas lieka antrame plane ir tai yra seksas.

  • Avinas ir Skorpionas bendri užsiėmimai 99% 99%