Horoskopų suderinamumas Avinas ir Šaulys

Avino suderinamumas su Šauliu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Šaulys

Avinas ir Šaulys poroje

Malonu sakyti, kad šis horoskopų derinys iš tiesų turi didelį potencialą. Tiesa, jiems gali reikėti susivienyti prieš aplinkinius ir apginti savo įsitikinimus tačiau tai nebus didelė problema Avino ir Šaulio porai. Bendraudami gana atvirai jei gerai viską supranta, o aplinkos nuomonė jiems net nėra tokia svarbi. Tad jei nežymūs Avino asmenybės skirtumai neperaugs į didesnes kliūtis, šios poros laukia tikrai šilta ir maloni ateitis.

Beja, simboliška yra tai, jog jie abu priklauso ugnies stichijai. Vienintelis patarimas šiam duetui būtų visada išlaikyti atvirumą bendraujant poroje ir pernelyg neskubinti partnerio pakeisti savo nuomonės vienu ar kitu klausimu.

Avinas ir Šaulys lovoje

Avino ir Šaulio seksualiniai santykiai poroje gali būti gana linksmi. Iš ties Šaulys turi tą įgimtą savybę beveik iš visko pasijuokti tad ne išimtis ir lovos reikalai. Pamatęs susikaupusį ir rimtą Aviną jis tikrai nepraleis progos pabandyti jį išblaškyti ir šiek tiek pralinksminti.

Abu šie ugnies ženklai yra labai savitai aistringi. Štai Avino neapleidžia aistra veikti, išbandyti naujus dalykus ir žinoma aistra nuogiems kūnams ir aistringiems žaidimams lovoje. Tuo tarpu Šaulio aistra pasireiškia per jo žaismingą asmenybę. Svarbu suprasti, kad Šauliui iš tiesų svarbiausi jo nuomonė, įsitikinimai ir vertybės. Jie gali praleisti visą gyvenimą analizuodami dalykus ir ieškodami universalių tiesų. Todėl ir savo nuotaiką bei optimizmą jie supranta subjektyviai. Jie visada stengsis rasti švisiąją pusę ir rasti priežastį nusišypsoti ir nepriimti visko pernelyg rimtai.

Ir jei Avinas sumenkina savo sugebėjimus lovoje ar kaip kitaip save diskredituoja ieškodamas patvirtinimo ir paramos, Šaulys nesunkiai ras būdą atstatyti moralę ir užtikrinti, kad Avinas jaustųsi gerai.

  • Avinas ir Šaulys lovoje 95% 95%

Avinas ir Šaulys pasitikėjimas

Tiek Avinas tiek ir Šaulys puikiai supranta apie sąžiningumo poreikius savo santykiuose. Paprastai jiems net nereikia ilgai kamantinėti savo porininko, kad nesunkiai suprastų ar jis meluoja. Todėl ir nepasitikėjimo čia beveik nepasitaiko, ypač dėl to, kad Šaulys sukuria Avinui saugumo ir pasitikėjimo pojūtį priimdamas viską ką Avinas jam sako ramiai ir be nereikalingų replikų. Todėl Avinas jaučiasi taip, lyg galėtų viską atvirai iškloti kas tik guli jam ant širdies.

Vieninteliai nemalonumai galimi tuomet, kai šie partneriai netinkamai įsivertina savo santykių rimtumą ir brandą. Taip kartais atsitinka jei Šaulys nesitiki ilgalaikių santykiu su Avinu ir nelaiko juo svarbiu partneriu. Tokiu atveju iš ties galimi nesusipratimai ir Šaulys gali nejučia įskaudinti Aviną pats to gerai nesuprasdamas. Tokioje situacijoje Avinas prarastų pasitikėjimą savo partneriu visiems laikams ir taptų labai prieraišus.

  • Avinas ir Šaulys pasitikėjimas 70% 70%

Avinas ir Šaulys bendravimas ir intelektas

Įsivaizduokite du, dailius, nuogus žmones bandančius galva pramušti siena. Jau įsivaizduojate? Galima sakyti, jog tai yra geriausias Avinų charakterio apibūdinimas, ypač kai jų daugiau nei vienas. Ir tai jokiu būdų nereiškia, kad jie nėra protingi! Priešingai, merkurijaus planeta esanti šiame ženkle liudija išskirtinį intelektą. Tačiau tas keistas, kartais aklas ir nesuprantamas užsispyrimas yra neatskiriama Avinų charakterio dalis.

Galima sakyti, kad Avinai nuolat stengiasi kažką įrodyti kitiems. Lyg tai būtų jų darbas, lyg tokia yra jų paskirtis mūsų žemėje. Gal tai ir būtų pakenčiama, jei tai būtų rami ir racionali diskusija, tačiau toli gražu tokią debatų formą Avinai renkasi ypač retai. Net ir būdami teisūs jie į ginčą sudeda tiek emocijų, kad jų argumentai atrodo labai aršūs ir kartais priverčia suabejoti tikrumu.

Tačiau didėlį pliusą dviejų Avinų poroje turi vienas bendras dangaus kūnas – saulė, kurios pozicija abiems ženklo atstovams yra ta pati. Todėl abi asmenybės tarytum turi bendrą, tvirtą, pagrindą kuris apibendrina jų pasaulėžiūrą ir panaikina tam tikras priešpriešas.

Marso valdomas ugnies ženklas nešą didėlį potencialą kurio energija sunkiai valdoma ir dažnai prasiveržia agresijos pliūpsniu. Iš Avino to galima tikėtis kai jis yra pavargęs ir mažiau sutelkęs dėmesį į tai ką daro ar sako. Kai smegenys veikia auto pilotu. Nereikia to priimti asmeniškai, tiesiog Avino smegenys taip suprogramuotos.

  • Avinas ir Šaulys bendravimas ir intelektas 85% 85%

Avinas ir Šaulys emocijos

Kai šie du įsimyli atrodo negali praeiti pro šoną nepajautęs jų spinduliuojamos šilumos. Taip, Avinas ir Šaulys yra be galo šilti porininkai ir ne tik dėl to, kad juos sieja ugnies elementas. Jie nuolat pasiruošę visur būti vienas dėl kito ir dalyvauti ten kur galės susitikti ir praleisti laiko kartu. Ir tas valiūkiškas įsimylėjelių periodas, kada jie negali paleisti vienas kito rankos atrodo gali tęstis amžinai tarp šių dviejų ženklų.

Tačiau norint išlaikyti sveikus santykius svarbu suprasti ir būtinybę išlaikyti individualumą bei ištverti atstumą be didesnių dramų. Nors šie ugnies elemento ženklai ir nėra laikomi labai emocingais, yra klaidinga manyti, kad aiškiai išreikštos emocijos tai pagrinde vandens ženklų savybė. Tai nėra tiesa ir šie du porininkai tikrai moka vienas kitam atskleisti savo jausmus, o daro jie tai labai kūrybingai ir žaismingai.

  • Avinas ir Šaulys emocijos 90% 90%

Avinas ir Šaulys vertybės

Nors ir užsispyręs iš prigimties, Avinas šiuose santykiuose iš tiesų visiškai nesiprešina tada, kai Šaulys padeda jam iš naujo peržvelgti kai kuriuos dalykus ir netgi leidžia pasitobulinti savo vertybių sistemą. Vos pradėjus draugauti Avinas greičiausiai turėjo visiškai kitokį požiūrį į tai kas yra garbė. Jo garbės samprata buvo labiau riteriška ir išrekšta per jėgos prizmę. Tačiau laikui bėgant jo požiūris į garbę ir juo labiau garbingus poelgius supanašėja su Šaulio garbės supratimu. Pagal Šaulį, garbę atneša sugebėjimas išlaikyti nuolankią laikyseną net tuomet kai tavo statusas yra žymiai aukštesnis už tuos su kuriais bendrauji ar sąskaitas puošia milijonai.

Pagrindinis šių ženklų skirtumas atsiskleidžia tada kai Šaulys vengia bendrauti tiesiai ir aiškiai. Avinas nekenčia bendravimo su užuolankomis ir gali parodyti ragus, tačiau greičiausiai jų abiejų vertinami bruožai tiesa ir atvirumas neleis šiai problemai išsikėroti.

  • Avinas ir Šaulys vertybės 70% 70%

Avinas ir Šaulys bendri užsiėmimai

Reika būti tikru Avinu (pagal Horoskopą), kad iš tiesų suprastum, kaip lengvai jiems viskas atsibost ir kaip svarbu jiems yra nuolat ieškoti naujų, jaudinančių potyrių ir aktyvių laisvalaikio praleidimo būdų. Ir šioje vietoje Šaulys jam tinkamas partneris, nes jis nieko prieš prisitaikyti dėl bendro tikslo geria praleisti laiką ir lėkti iš paskos. Jie neatsisakys aktyvaus laisvalaiko su partneriu Avinu, nors lygiai taip pat galėtų prasėdeti kavinėje. Šauliai supranta bendro laisvalaikio naudą santykiams ir jų tvirtinimui todėl laisvai pakeis vieną užsiėmimą kitu ir nepajaus dėl to jokio diskomforto. Priešingai – matydami jog Avinas iš ties vertina kartu praleistą laiką jie tik pajaus dar didesnį artumą vienas kitam. O Avinas norėdamas atsidėkoti už supratimą ir suteiktas galimybes tik dar labiau rūpinsis savo partneriu.

  • Avinas ir Šaulys bendri užsiėmimai 99% 99%