Horoskopų suderinamumas Avinas ir Ožiaragis

Avino suderinamumas su Ožiaragiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Ožiaragis

Avinas ir Ožiaragis poroje

Šie santykiai nėra lengvi ir atrodo abu partneriai tai supranta gana gerai. Iš šono žiūrint gali pasirodyti, kad jie net nesistengia juos išlaikyti ir elgiasi apatiškai. Tačiau šio, iš prigimties užsispyrusio, žemės elemento atstovo Ožiaragio santykiai su Avinu (ugnies stichijos ženklu) dažnai būna audringi. Ir iš tiesų, santykiams tarp Avino ir Ožiaragio užsibaigus abu šie asmenys pajunta palengvėjimą ir savotišką išsilaisvinimą. Tačiau jei taip nenutinka, tuomet jie taip ir lieka nuolat susirėmę ragais, nors ir atrodytų myli vienas kitą.

Iš tikrųjų, vienintelis jų šansas būti kartu yra besąlygiška pagarba savo pažiūrų išplėtimas. Deja retai toks drastiškas pokytis yra įmanomas, todėl geriausia šiuose santykiuose yra žiūrėti ko galima iš jų išmokti ir kaip kiekvienam iš partnerių pavyktų dvasiškai patobulėti.

Avinas ir Ožiaragis lovoje

Avino ir Ožiaragio sudėtingi santykiai iš tiesų nėra atsitiktinumas. Jei pasigilintume į šių ženklų savybes, sužinotume, kad juos globojačios planetos Marsas (Avino) ir Saturnas (Ožiaragio) iš tiesų yra archetipiniai priešai. Todėl ir lovoje galime nesitikėti didėlių stebuklų. Čia gali atsirasti potraukio trūkumas, ar priešingai, per didėlis spaudimas iš vienos pusės kitai. Nors laikui bėgant šie partneriai gali pasiekti tam tikro lygio balansą ir harmoniją tačiau netrukus tai nusibosta ir pamažu tarp jų nebelieka nieko bendra.

  • Avinas ir Ožiaragis lovoje 5% 5%

Avinas ir Ožiaragis pasitikėjimas

Abu šie partneriai linkę į kraštutinumus todėl todėl kartais gali pasirodyti, kad jų gyvenimo moto yra “viskas arba nieko” lygiai taip lengvai jie ir atiduoda visą savo pasitikėjimą vienas kitam tikėdamiesi to paties iš savo antros pusės. Ir verta paminėti, kad jiems tai puikiai veikia ir rezultatai šioje srityje dažniausiai būna daugiau nei patenkinami. Tačiau būdami kartu jie kartais net nepastebi savo partnerio atsidavimo ir pastangų, lyg tai būtų savaime suprantama ir likimo duota. Todėl kartais bent vienas iš partnerių turėtų sustoti ir priminti jiems apie tai ką šie santykiai jiems atneša.

  • Avinas ir Ožiaragis pasitikėjimas 99% 99%

Avinas ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas

Paprastai šių partnerių bendravimo temos apsiriboja karjera, pasiekimais darbe ir laisvalaiku. Daugiau be šių kelių krypčių jie nelabai ir ras apie ką pakalbėti.

Retai Ožiaragis gali nusileisti ir priimti Avino nuomonę kaip bent kiek vertą dėmesio, dažniau iš jo perspektyvos Avinas gali pasirodyti kvailas ir nevertas rimtesnės diskusijos. Nors Ožiaragiui patinka Avino energingumas ir jo užsidegimui Ožiaragis jaučia pagarbą, tačiau visa kita jam bus sunkiai priimtina.

Kadangi Ožiaragis itin tvirtai stovi ant žemės, jam tikrai nebus sunku ramiai išlaikyt savo nuomonę ir palaukti kol partneris nusiramins. Šį savo pranašumą Ožiaragis puikiai supranta ir nevengia naudoti kiekvieną kartą kai tai pasirodo pravartu.

Galite tik įsivaizduoti kaip tai erzina Avinus, ypač žinant apie jų abipusės pagarbos poreikį, kuris aišku yra normalus ir tikėtinas sveikuose santykiuose.

Tačiau iš kitos pusės, Avinas tikrai nerodo jokio pakantumo savo Ožiaragiui partneriui. Jie Avinams atrodo siekiantys bendrauti tik su naudingais žmoniem ir iš esmės yra nuobodūs. Tačiau iš dalies abu partneriai čia klysta ir visiškai nesupranta kaip pasikeistų jų partneriai turėdami tinkamesnę porą kuri ne tik kritikuotų ir vargintų beprasmiais ginčais, bet motyvuotų ir palaikytų juos. Ilgainiui tokie santykiai visai nusidėvi ir užsibaigia tarytum natūraliai. Abu partneriai po jų atrodo pavargę ir nori geros pertraukos prieš pasineriant į naujas pažintis.

  • Avinas ir Ožiaragis bendravimas ir intelektas 20% 20%

Avinas ir Ožiaragis emocijos

Sudėtinga rašyti apie šių dviejų ženklų emocijas kada net paprastas bendravimas tarp Avino ir Ožiaragio yra gana rimtas iššūkis. Taip yra todėl, kad abu šie asmenys bendravimo pradžioje leidžia sau ignoruoti akivaizdžiai jiems netinkančias partnerių savybes naiviai tikėdami, jog ateityje jų elgesį bus galima koreaguoti. Galima sakyti, kad jie net įsimyli savo vaizduotėje kuriamo partnerio paveikslą, o ne tikrą žmogų. Tačiau kaip jau tikriausiai supratote, nei vienas iš šių ženklo nešiotojų neplanuoja keistis, maža to, pajautę bandymą juos perauklėti šie žmonės užima ginybines pozicijas ir jų santykiai ima blogėti.

Sunku būtų tai pavadinti emocine problema, kadangi viskas žlunga dar paprastesniame lygmenyje, jiems trūksta paprasčiausio supratimo partnerio atžvilgiu. Jie atisako priimti savo partnerius tokius kokie jie yra, o santykiuose tai yra neatleistina klaida. Tačiau abu jie yra per daug užsispyrę, kad suprastų jog problemas kelia jie patys ir kad negalima bandyti žmones įsprausti į savo susikurtus rėmus.

  • Avinas ir Ožiaragis emocijos 1% 1%

Avinas ir Ožiaragis vertybės

Jie abu vertina atvirumą, sąžiningumą ir galimybę būti neprilausomais. Iš esmės, jų bazinės vertybės nėra tai, kas daro šią draugyste neįmanoma. Ir paprastai bendraudami rimtais klausimais jie dažniausiai sutaria. Tačiau problemą kelia tai, kad ši pora savo santykius remia ne visai realistiškais lūkėsčiais vienas kito atžvilgiu. Tai ir tampa jų didžiausia problema.

Na, o šiuos lūkėsčius ir padeda susikurti tas pirminis įspūdis kurio metu atrodo, kad nemažai dalykų juos sieja ir tiek Avinas tiek Ožiaragis iš esmės turi bendrą pasaulėžiūrą.

Tačiau net jei Avinas ir žavisi kieno nors sugebėjimu ištverti sunkumus ir peržengti per save vardan meilės, tai nereiškia, kad jis pats yra pasiruošęs tai padaryti. Ir tuo pačiu nereiškia, kad Ožiaragis žavėdamasis beatodairišku žmonių atkaklumu ir užsispyrimu siekiant savo tikslų galės pats su tokiu žmogum nugyventi gyvenima.

  • Avinas ir Ožiaragis vertybės 60% 60%

Avinas ir Ožiaragis bendri užsiėmimai

Ožiaragis niekada nesupras, kaip gali Avinas keltis 6 valandą ryto vien tam, kad pabėgiotų. Na, o Avinui kartais atrodo, kad Ožiaragis gali pusę nakties prasėdėti prie kokio visiškai tuščio, nuobodaus ir menkaverčio užsiėmimo.

Iš esmės jie nesunkiai gali rasti užsiėmimų patinkančių abiems, dažniausiai tokie užsiėmimai būna susiję su fiziniu aktyvumu ir judėjimu. Jie abu mėgsta prisižiūrėti sveikatą ir gerą fizinę formą, todėl gali nesunkiai rasti bendro laiko tokiam laisvalaikiui. Šioje vietoje jiems tikrai pavyksta vienas kitą palaikyti ir motyvuoti. Čia jie gali neblogai suprasti vienas kitą ir geriau pažinti savo partnerio charakterį.

  • Avinas ir Ožiaragis bendri užsiėmimai 40% 40%