Horoskopų suderinamumas Avinas ir Mergelė

Avino suderinamumas su Mergele lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Mergelė

Avinas ir Mergelė poroje

Vienas iš pliusų šiame derinyje yra tas, kad santykiai tarp Avino ir Mergelės niekada nebūna nuobodūs. Deja apie tokių santykių ilgaamžiškumą negalime pasakyti pasakyti nieko gero, nes dažniausiai jie ilgai netrunka. Tačiau nepaisant to, abi pusės lyg suprasdamos to per daug nesureikšmina ir pasiima iš šios draugystės tai, ką geriausio ji gali jiems duoti. Tad plaukdami pasroviui jie gali turėti nemažai gero laiko kartu, nes Mergelė yra pasiruošusi perimti Avino teigiamą energiją ir kartu aktyviai leisti laiką, na o Avinas (būdamas labai aistringas, kadangi priklauso ugnies stichijai) yra pasiruošęs išmokti iš Mergelės kaip ramiai reikšti savo mintis ir jas susitvarkyti. Tai viena iš daugelio nuostabių savybių kurių galimasi pasimokinti iš Megelės – Žemės stichijai priklausančio zodiako ženklo. Tokiu būdu jie net gali pasiekti tam tikrą harmoniją kurios vedami santykiai niekada ir nenutrūksta, tačiau visa tai priklauso nuo jų pačių sugebėjimo atsipalaiduoti ir priimti viską ramiai, na ir žinoma gerai leisti laiką.

Avinas ir Mergelė lovoje

Sunku pasakyti, ar Avinas su Mergele yra blogiausias derinys kai kalba pakrypsta apie seksą, ar jie tiesiog tokie nerangūs partneriai vienas kitam. Nors įprastai jis būna paprastas ir konkretus, su Mergele Avinui viskas kitaip ir jis negali rasti paprasto priėjimo prie jos. Iš ties, tame yra net kažkokia aseksualumo užuomina. Na, o Mergelės seksualumas taip užslėptas, kad reikia daug kantrybės, ilgų pokalbių ir itin romantiškai nuteikiančios aplinkos norit pasiekti bent kažkokį rezultatą. Ir žinoma tas visiškai netinka Avinui, kuris šiuo klausimu gali pasirodyti visai be manierų ar net įžūlus. Tad kas turėjo nutikti, jog šie, nieko bendro neturintys partneriai iš viso vienas kitą pastebėjo?

Šio dueto intymus gyvenimas įmanomas tik tuo atveju jei Avinas supras, jog turi elgtis ne taip, kaip jam suprantama ir normalu. Jis turės kalbėti niekus kuriais netiki ir būti paviršutiniškas, kad pasiektų savo tikslą. Arba jei Mergelė buvo nusivylusi buvusiais partneriais ir ieško kažko kitokio bandydama išmušti save iš vėžių. Jei renkasi daryti viską atvirkščiai nei darydavo anksčiau.

  • Avinas ir Mergelė lovoje 10% 10%

Avinas ir Mergelė pasitikėjimas

Avinas, pajautęs neišpildytą seksualinį apetitą gali elgtis keistai tačiau jei vis dėl to pavyktų įveikti seksualinį nesuderinamumą, galima sakyti, kad pasitikėjimo problemos nebus tokios reikšmingos. Daugumoje santykių Mergelė žinoma išlieka ištikima ir negali pakęsti melo. Todėl abu šie ženklai ne tik reikalauja atvirumo iš savo partnerių bet ir patys stengiasi tokie išlikti.

  • Avinas ir Mergelė pasitikėjimas 70% 70%

Avinas ir Mergelė bendravimas ir intelektas

Šie du gali būti tokie erzinantys vienas kitą, kad net aplinkiniams tai nepatiks. Kai pagalvoji, kad dažnai porininkai papildo vienas kitą ir padeda atsiskleisti jų geriausioms savybėms tai šiuo atveju deja turime visišką to priešingybę. Štai Avinas, nuolat impulsyvus ir pasiruošęs susiremti ragais dėl mažiausio menkniekio, na o Mergelė, būdama intelekto aukšintoja gali išvesti iš kantrybės net gerokai už Avinus ramesnius ženklus vien su savo “ar aš nesakiau” tipo pastabomis.

Jau minėjau, kad Mergelės mėgsta tvarką, tad susidėjus su Avinu, o ypač apsigyvenus kartu, jos laukia lengvas šokas. Nereikia nei aiškiti kaip lengvai iš to kyla ginčai, tačiau Avinas tikrai ne tas kuris pasikeis ir prisitaikys. Čia jo prioritetai tikrai aiškūs ir iš anksto apspręsti. Tačiau reta Avinų ir Mergelių pora santykiuose nueina taip toli, didesnė tikimybė, jog jie išsiskirs dar iki tol.

Tačiau yra viena sritis kur Avinas su Mergele yra puiki komanda – tai verslas ar kita profesinė veikla. Čia jie tikrai kartu nuveiks daugiau nei atskirai ir ras sprendimus sudėtingiausioms problemoms.

  • Avinas ir Mergelė bendravimas ir intelektas 30% 30%

Avinas ir Mergelė emocijos

Kalbant apie emocinį partnerių suderinamumą visų pirma galime pažymėti, jog jis yra šiek tiek geresnis nei šių ženklų seksualinis suderinamumas. Tačiau nepaisant to, Mergelė vis dėl to yra aukšto intelekto ir protą prieš širdį iškeliantis individas kuriam emocijos lieka antrame plane. Na, o Avinas, būdamas impulsyvus ir prigimtinių instinktų vedinas gali supainioti meilę su kūnišku potraukiu, todėl šiem partneriam itin sunku užmegsti emocinį ryšį.

Šių ženklų romantinė draugystė geriausiai prasieda tada, kai Avinas nusižiūri Mergelę ir kurį laiką mokosi prie jos prieiti, o ne puola staigiai kaip yra įpratės. Tuomet jis būna labiau pasiruošęs atremti Mergelės intelekto išbandymus ir geriau supranta kaip tinkamai su ja bendrauti, tokiu būdų ir jai sukurdamas tinkamesnio partnerio įspūdį. Taip dažniausiai nutinka kai šie du žmonės jau pažįsta vienas kitą prieš pereidami prie romantinių santykių. Taip yra todėl, kad tarp draugų Avinas yra šiek tiek kitoks, labiau tolerantiškas ir geriau išklausantis pašnekovas, ir šiuo atveju ši savybė sužaidžia jo naudai.

  • Avinas ir Mergelė emocijos 20% 20%

Avinas ir Mergelė vertybės

Abu vertina ambicijas ir pastangas įdėtas sunkiam darbui atlikti. Be to, abu mėgsta aiškuma ir kalbėjimą be užuolankų todėl iš esmės yra geri kolegos, tačiau poroje tai neturi didesnės įtakos. Tiesa, pasitaiko atvejų, kada bendras verslas tampa puikiu pretekstu šių ženklų porai išlikti drauge ir tuo džiaugtis.

Kitos šių ženklų vertybės ne tiek ir siejasi, štai Avinas itin vertina drasą ir atkaklumą, kas Mergelei atrodo nesvarbu ar net kvailoka. Nebent tai klasikinių dogmų dalis ar šiaip, svarbu istoriškai. Mergelė vertina protą ir išsilavinimą, o Avinas mano, kad tai negarantuoja sėkmės gyvenime. Tačiau šie skirtumai gana menki ir rimtesnės grėsmės draugystei tikrai nekelia.

  • Avinas ir Mergelė vertybės 50% 50%

Avinas ir Mergelė bendri užsiėmimai

Gerai bent tiek, kad Mergelė ne tik prisitaikantis ženklas, bet ir smarkiai rūpinasi savo sveikata, todėl noriai prisijungia prie Avino siūlomų aktyvaus

laisvalaikio leidimo būdų. Kitaip vargiai jie ką nors kartu ir benuveiktų. Nors kartais, norėdama pabūti viena Mergelė be didenio sąžinės graužimo

prisidengs sveikatos problemomis ir išsisuks nuo bendrų užsiėmimų.

Tai pora, kuri bėgios kartu, nes tai sveikia, vaikščios gamtoje, nes tai sveika, treniruos kūną, nes tai sveika. Reguliariai mylėsis, bent kartą per savaitę, nes tai sveika ir darys dar daugybę dalykų, nes Mergelė galvoja, kad tai yra sveikas užsiėmimas. Be to, Avinui visai patiks, kad Mergelė veikiau sutvarkys namus ar paskaitys knygą nei prasėdės prie televizoriaus ar užsiims kokia kita tuščia veikla.

Mažiau sutarimo bus tada, kai Avino siūlomi užsiėmimai Mergelei pasirodys per daug ekstremalūs ar atvirkščiai, Avinui bus nuobodu veikti kažką ką nori veikti Mergelės.

  • Avinas ir Mergelė bendri užsiėmimai 70% 70%