Horoskopų suderinamumas Avinas ir Liūtas

Avino suderinamumas su Liūtu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Liūtas

Avinas ir Liūtas poroje

Avino ir Liūto santykiai paprastai būna aistringi ir audringi tačiau panašu, kad jiems visai netrukdo kartas nuo karto pasipykti ar pasakyti aštresnį žodį. Kai šie ženklai įsimyli tai atrodo tampa neišskiriami ir mažai kas gali sugriauti jų bendros ateities planus. Nors šie individai nėra patys romantiškiausi įsimylėjeliai tačiau atradę ir įsimylėję vienas kitą jie kovos už savo meilę iki paskutinės akimirkos.

Šie santykiai paremti audringa ugnimi, nes ugnies stichija valdo abu šiuos ženklus, todėl jei kada norėste patarti jiems egltis ramiau ar švelngiau, geriau negaiškite laiko – to jie tikrai nesupras. Ir atrodo jiems to net nereikia, nes kam gi ieškoti ramybės ten kur susitinka visiškos ramybės priešingybės. Ir kol jie mylės vienas kitą ir liks ištikimi, tol jie džiaugsis šia galimybę kovoti ir kurti ateitį kartu.

Avinas ir Liūtas lovoje

Tai šilti ir žaižaruojančia aistra paremti santykiai. Jų seksualiniai poreikiai visiškai sutampa todėl jiems nėra sunku išpildyti vienas kito norus. Nors būdami tokios stiprios asmenybės jie gali nuolat taikytis ir pyktis, bet tuo pačiu negalėti atitraukti rankų vienas nuo kito. Kai kuriems vandens elemento ženklams tai atrodytų nesuprantama beprotybė, tačiau tokie jau jie yra iš prigimties.

Jie turi tą intymų ryšį kurio niekas negali nutraukti ar paveikti, net laikui bėgant jis išlieka toks pats. Taip yra todėl, kad abu šie ženklai yra trykštančios energijos šaltiniai ir patys ieško kur išsikrauti tad radę vienas kitą jie pasiekia pilnatvę. Tačiau šioje vietoje išlieka maža, bet egzistuojanti rizika, jog vienas iš partnerių taps išnaudojamas kito partnerio galbūt net pats tok aiškiai nejausdamas.

  • Avinas ir Liūtas lovoje 90% 90%

Avinas ir Liūtas pasitikėjimas

Šioje poroje gali būti nemažai pasitikėjimo problemų tačiau abu ženklai yra pakankamai stiprūs, kad jų poreikis ištikimybei būtų pakankamai išreikštas ir išpildytas. Abu partneriai gerai galvoja apie save ir dažnai stebi aplinką ir tai kaip kiti reaguoja į jų partnerį. Liūtas iš prigimties turi stiprią valią ir yra patrauklus, partneris. Jis turi daug vyriško prado energijos nepriklausomai nuo to ar kalbame apie Liūtą partnerį vyrą ar moterį. Jie turi šią nenusakomą magnetinę aurą kuri veikia aplinką. Tai jausdamas Avinas gali pasijausti nesaugiai ir yra pasiruošęs kovoti už tai kas jam priklauso, tačiau stengiasi to neparodyti ir išlaikyti šaltus nervus, nes to reikalauja jo dominuojanti prigimtis.

Tiesa, Liūto savintis nevalia, nes jis save laiko zodiako karaliumi. Pajutęs tai jis yra pasiruošęs kovoti ir užsitikrinti laisvę bet kokiomis priemonėmis. Tačiau kadangi juos sieja ši aistringa, dominuojanti energija, niekas kitas kaip tik jie patys gali vienas kitą suprasti ir atjausti. Galbūt todėl jiems taip gerai ir sekasi pasiekti tarpusavio supratimą ir neleisti niekam stoti jų porai skersai kelio.

  • Avinas ir Liūtas pasitikėjimas 60% 60%

Avinas ir Liūtas bendravimas ir intelektas

Iš pradžių laukia tikrai energingų ir vienas kitą papildančių, liaupsinančių pokalbių fazė. Tačiau tik partneriams labiau suatėjus šie pokalbiai taps mažiau paviršutiniški ir juose vis dažniau bus įmaišoma nuoširdesnių natų. Taip yra todėl, kad emocijos šiuos ugnies elemento zodiako ženklus degina lyg liepsna. Ir tai žinoma yra daugybės laukiančių ginčų, ultimatumų ir nesutarimų scenarijus. Tačiau būdami karštakošias jie lygiai taip pat greitai ir ataušta, ir maža to, ginčo metu išsakyti aštresni žodžiai dažniausiai neturi didesnės neigiamos įtakos jų tolimesniam bendravimui. Priešingai, vos tik nusiraminę šie porininkai gali grįžti prie įprasto gyvenimo ir tai net gi pagyvina jų seksualinę aistrą ir geidulį vienas kitam.

Jiems patinka panašūs dalykai: Avinui patinka Liūtas, o Liūtui patinka kai Liūtui gerai. Ir tai visai nereiškia, kad Liūtas yra savanaudis, tiesiog Liūtas vertina viską ką Avinas dėl jo daro ir tai suprasdamas stengiasi atsakyti dar geresniu. Tačiau toks scenarijus reikalauja psichologinio balanso, nes atsiradus nelygybei tokie santykiai gali tapti sufokusiuoti tik į vieną individą, ko žinoma reiktų išvengti.

  • Avinas ir Liūtas bendravimas ir intelektas 90% 90%

Avinas ir Liūtas emocijos

Kalbant apie emocijas, šių porininkų prigimtis yra gana panaši. Saulė šiuose ženkluose dalyvauja kaip meilės atstovas, ir ne motiniškos meilės, bet aistringos ir kurybiškos, žaismingos meilės. Saulė yra artima abiems šiems ženklams ir būdami ugnies atstovais jie labai gerai vienas kitą supranta. Toks puikus porininkų emocinis suderinamumas duoda jiems stiprybės užglaistyti įvairius kitus neatitikimus kurių gali pasitaikyti. Dėka to jų draugystė stiprėja ir seksualinė energija neišblėsta laikui bėgant bet priešingai – bręsta ir įgauna dar daugiau spalvų ir šilumos.

  • Avinas ir Liūtas emocijos 99% 99%

Avinas ir Liūtas vertybės

Galbūt gali pasirodyti keista, tačiau šie du labiausiai vertina žmogaus sugebėjima aiškiai ir glaustai išreikšti mintis. Čia beveik viskas ir pasakyta. Juk Marso valdomas Avinas negali pakęsti tuščių šnekų ir vyniojimo į vatą, o Liūtas būtent to ir vengia. Vienintelė problema čia yra ta, kad jie abu yra gimę būti lyderiais ir stipresne, drasesne puse poroje. Tai nereiškia, kad jie abu negali būti drasūs, tačiau jie nuolat bando pasilyginti ir ieško būtų išreikšti save kaip lyderiaujančią figūrą.

Iš šono tai gali atrodyti kaip tradicinė lyčių kova, kuomet priešingos lyties atstovas bando nurungti savo varžovą kiekviename žingsnyje, tačiau šio atveju tai yra dar šiek tiek sudėtingiau. Svarbiausia, kad toks varžymasis ir bandymas užsitikrinti dominuojančią poziciją neužvaldytų pačių santykių ir jiems nepakenktų.

  • Avinas ir Liūtas vertybės 95% 95%

Avinas ir Liūtas bendri užsiėmimai

Marso žmonės pasižymi fiziniu aktyvumu tad šią porą suartina mėgstami sportiniai užsiėmimai, pasivaikščiojimai mieste, parke ar kalnų takais. Šie ir panašūs laisvalaikio leidimo būdai neatskiriama Avinų gyvenimo dalis.

  • Avinas ir Liūtas bendri užsiėmimai 65% 65%