Horoskopų suderinamumas Avinas ir Jautis

Avino suderinamumas su Jaučiu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Jautis

Avinas ir Jautis poroje

Tai vidinių iššūkių kupini santykiai. Norint jog jie būtų sėkmingi, abu partneriai turi nugalėti nemažai vidinių konfliktų. Tai ypač būdinga Avinui, kadangi tai ugnies stichijos zodiakas. Ir tik pasiekę vidinę ramybę, tikrą vidinę brandą, ir išmokę pamokas kituose santykiuose šie porininkai galės iš tiesų atsiduoti vienas kitam ir įsiklausyti vienas į kito poreikius. Tai nėra taip sudėtinga, kaip galėjo čia nuskambėti, nebent esate įpratę visko siekti nagais ir ragais. Iš tiesų Avinas ir Jautis labiau linkę į suderinanumą, negu į tarpusavio priešpriešą, todėl tvirti santykiai tarp šio horoskopo ženkų yra įmanomi ir tikėtini.

Avinas ir Jautis lovoje

Apie seksualinį šių partnerių suderinamumą daugiausiai pasako tai, jog Aviną valdo Marso planeta, o Jautis yra pavaldus Venerai. Galbūt jau girdėjote apie Marso ir Veneros santykius, tačiau dar kartą priminsiu, kad abi šios planetos yra smarkiai siejamos su fizine meilės išraiška ir didžiausia problema šiame derinyje yra besiskiriantis šių individų galutinis tikslas.

Aviną, paprastai šnekant, veda geidulio instinktas, tas užprogramuotas siekis giminės pratęsimui ir savo genų perdavimui naujai kartai. Tuo tarpu Jaučiui malonumą teikia pats procesas, ir pasiektas orgazmas jiems net nėra tas galutinis tikslas dėl kurio suartėjimas įgauna prasmę. Jaučiui patenkinti reikia įdėti pastangų: partneris turi būti aistringas, švelnus ir emociškai atsidavęs. Tam reikia laiko ir noro, o kartais ir išradingumo. Tuo tarpu Avinas ne retai būna tiesiog patenkintas tuo, kad seksualinį partnerį jis turi ir nesigilina per daug į detales. Tiesa, tai galioja tiek moteriškos tiek ir vyriškos lyties Avinų atstovams.

Šiai porai siekiant abipusio pasitenkinimo Avinas privalo įsijausti į Jaučio taip vertinamą emocinę proceso dalį. Jam neužteks eiti vedamam instinkto, bet reikės perprasti partnerio poreikius ir atsižvelgti į juos. Štai tokie parneriai lovoje yra Jautis ir Avinas.

  • Avinas ir Jautis lovoje 65% 65%

Avinas ir Jautis pasitikėjimas

Pasitikėjimas Avinams yra labai svarbus, tačiau išduosiu tau paslaptį, tiesą bandantį apeiti Aviną nesunku atpažinti. Tada jie greitai įsiplieskia ir užima gynybines pozicijas. Tam net nereikia rimto pagrindo, tiesiog taip jie bando nukreipti dėmesį nuo nepatogaus klausimo. Žinant šią savybę tai nesunku pastebėti ir kartais atrodo net juokinga stebėti iš šono. Du Avinai gali atrodyti lyg vaikai smėlio dėžėje besipešantys dėl niekų.

Viduje tai suprasdami patys Avinai santykiuse yra pasitikėjimo ir atvirumo siekėjai. Turėdami šį bendrą tikslą kaip fundamentalų asmenybės bruožą, du Avinai gali turėti puikius santykius, bendraudami atvirai ir daug negalvodami, kad gali sulaukti neigiamos reakcijos dėl partneriui išsakytų minčių. Tačiau dažnai, Avinai nuvylia dėl savo impulsyvumo kurį iškelia aukščiau už poreikį būti šalia ir palaikyti partnerį suteikiant beatodairišką meilę. Tai pagrindinė priežastis dėl kurios ne visada du Avinai gali būti poroje.

  • Avinas ir Jautis pasitikėjimas 85% 85%

Avinas ir Jautis bendravimas ir intelektas

Išskirtinis Avinų bei Jaučių bruožas žinoma yra ragai. Tačiau šis bruožas juos ne tik sieja kaip užsispyrusius ir atkaklius individus, tačiau visai nepadeda tarpusavio supratimo beieškant. Pasirodo net užsispyrime šie ženklai yra visiškai skirtingi:

Avinas tvirtai laikosi savo įsitikinimų ir jokiu būdu nėra pasiruošęs jų apleisti. Jis iki galo kovoja už savo tiesas net jei reikės rėkti ir spiegti, kol išvargintas oponentas nusleis. Dar blogiau yra tai, kad toki Avino elgesį gali išprovokuoti pats mažiausias menkniekis, o Jautis, pastebėjęs tokį elgiasį jokiais būdais nenusileis. Galite tikėtis, kad Avinas ir Jautis susirems ragais ir dabar likęs pasaulis jiems neegzistuoja. Visą energiją baubiantys raguočiai dabar skirs ginčui. Tačiau ne pyktis verčia Jautį negirdėti ir nematyti savo partnerio, o kur kas trapesni jausmai. Dabar jis jaučiasi išduotas ir nusivylęs savo raguoto porininko puolimu. Nors viduje tvirtai tai žino, jis neparodys ir netsuks savo jautrios pusės mylimajam konflikto akivaizdoje.

Tai iš dalies lemia Veneros planeta, kuri valdo Jaučio ženklą, o Mėnulis ir Uranas užaštrina emocijas, tačiau ne emocijų vedini šie partneriai išspręs konfliktus, bet savo racionalaus intelekto pagalba. Juk viduje jie žino, jog visa tai niekai ir viskas ko jie nori tai atsipalaiduoti ir pagaliau apsikabinti. Ir tam tereikia žengti pirmą žingsnį.

  • Avinas ir Jautis bendravimas ir intelektas 40% 40%

Avinas ir Jautis emocijos

Abu šie ženklai yra labai emocingi tačiau tai pasireiškia skirtingai. Nepaisant to, kad abu jie myli vienas kitą, jiems kartais gali būti sunku pasijausti esant mylimais. Nors ilgiau bendraujant partneriai gali suprasti ir išmokti geriau perteikti savo mintis ir jausmus, šie santykiai bus sėkmingi tik tada, kai jų pagrindas bus nuoširdus artumas.

Avinui būdingas atviras ir grubus, dažnai garsus emocijų išreiškimo būdas. Avinas greitai įsiplieskia lyg degtukas ir aiškiai rėžia savo nuomonę. Jaučiui tai gali pasirodyti paviršutiniška ir nenuoširdu, nes toks bendravimo būdas jiems patiems nėra būdingas. Patys Jaučiai emocijas reiškia tyliai ir pamažu. Jie mėgsta parinkti švelnesnius žodžius ir veiksmais, o ne žodžiais parodyti ką galvoja. Deja Avinas tokius signalus retai užfiksuoja, nes jam tai atrodo nuobodu ir netikra.

Tiek Avinui tiek ir Jaučiui reikės išmokti bendrauti priešingo ženklo kalba, kuri žymiai skiriasi nuo jiems patiems natūraliai įgimtos. Tik šitaip jie galės turėti sveikus ir rimtus santykius. Tai gali būti didesnė ar mažesnė kliūtis, tačiau ar pavyks ją įveikti priklauso tik nuo paties individo vidinės brandos ir dvasinio pasirengimo tokiems santykiams.

  • Avinas ir Jautis emocijos 60% 60%

Avinas ir Jautis vertybės

Avinų ir Jaučių vertybės yra gana panašios. Nors šie partneriai atrodo labai skirtingi, jų siekiai yra beveik tie patys. Jie abu vertina materialinį užtikrintumą, kadangi Avinas yra Marso ženklas, ir gali susidurti su egzistencinėm krizėm, o Jautis, kaip Žemės elemento atstovas turi labai tvirtą ryšį su materialiniu pasauliu. Be to, Jautis ir Avinas yra tarp tų horoskopo ženklų, kurie vertina charakterį ir fizinį tvirtumą, jiems reikia partnerio kuris nenuvils pirmam jaunų santykių įspūdžiui išblėsus.

  • Avinas ir Jautis vertybės 90% 90%

Avinas ir Jautis bendri užsiėmimai

Reikia pripažinti, kad kalbai pakrypus apie veiklas ir užsėmimus, Jaučiai su Avinais nori visiškai skirtingų dalykų. Kol Avinas nori lėkti, bėgti ir kitaip išlieti energiją įvairiausiomis fizinio aktyvumo formomis Jautis beveik nuolat nori ilsėtis ir kaupti energiją. Net susitikę puodeliui kavos šie partneriai elgiasi labai skirtingai: Avinas greičiausiai jau išgėrė kavą ir žiūri, ką čia toliau nuveikti kol Jautis mėgaujasi kiekvienu gurkšniu neskubėdamas ir nesuprasdamas kokia bitė anam įgėlė. Turint tokius skirtingus poreikius, vienintelis užsiėmimas priimtinas abiems ženklu atstovams greičiausiai bus lėtas pasivaikščiojimas parke.

  • Avinas ir Jautis bendri užsiėmimai 40% 40%