Horoskopų suderinamumas Avinas ir Dvyniai

Avino suderinamumas su Dvyniais lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Dvyniai

Avinas ir Dvyniai poroje

Iš esmės, Avino ir Dvynių pora turi išties gerą potencialą, tai santykiai kuriuose abi pusės gali išnaudoti savo pliusus ir aktyviai padėti kitai pusei. Pagrindinis šios poros minusas yra pasitikėjimo trūkumas, ypač jei Avinas tampa per daug prisirišęs ir pradeda kėsintis į Dvynių laisvę. Reikia nepamiršti, jog avinas – greitai emociškai įsiplieskiantis zodiakas, kadangi priklauso ugnies stichijai. Tačiau geriausias įrankis šiu porininkų problemų sprendimui yra ne kas kita kaip atviras ir gilus pokalbis, tai prisimenant galima tikėtis, kad bus įveiktos visos kliūtys ir meilė tarp Avino ir Dvynių sužibės.

Avinas ir Dvyniai lovoje

Apie šių partnerių seksualinius nuotikius galima knygas prirašyti. Su Avino energija ir Dvynių nuotykių troškimu jie yra praktiškai nesustabdomi ir nuolat linkę išbandyti ką nors jaudinančiai įdomaus. Jiems net nerūpi aplinkinių nuomonė, todėl privatumas jiems menkas privalumas.

Bendru atveju tai veda į aistringus ir įdomius santykius, o kartais net nukrypsta link labiau ištvirkusių tačiau abiems partneriams vis dar vienodai priimtinų patirčių.

Savo prigimtini Avinas yra užkariautojas, o Dvynių išmanumas nenustoja stebinti ir žadinti Avino fantazijos. Būdamas ugnies ženklu, jis taip būtiną deguonį gauna būtent iš oro ženklo – Dvynių, tad šis tandemas vienas kitą puikiai papildo ir palaiko.

  • Avinas ir Dvyniai lovoje 90% 90%

Avinas ir Dvyniai pasitikėjimas

Pasitikėjimo trūkumas yra tai kas kliudo šiai porai eiti bendro tikslo link. Pavyduolis, Marso planetos valdomas Avinas šioje vietoje suvaidina itin svarbų vaidmenį. O Merkurijaus valdomi Dvyniai neatsilieka su savo indėliu ir kartais veidmainiauja net to nepastebėdami – lyg kitu žmogum ryte nubudę užsideda naują kaukę kurią šiandien ir matys visas likęs pasaulis. Tai ir priverčia Aviną šiek tiek susvyruoti. Ir jei pavienės nepasitikėjimo strėlės perauga į atviras pykčio scenas, gali būti, kad šių santykių likimas jau nulemtas ir jei pamažu užges abipusiu sutarimu.

  • Avinas ir Dvyniai pasitikėjimas 40% 40%

Avinas ir Dvyniai bendravimas ir intelektas

Priešingai nei Merkurijaus valdomiems Dvynams, iškalbos menas Avinui tiesiog nėra duotas. Net kai Dvynai stengiasi mažiau taukšti, jų vidinis dialogas tiesiog verda. Avinas privalo suprasti, jog šioje vietoje jam yra ko pasimokyti iš savo partnerio ir tai turi būti jų abiejų tikslas. Na o Dvyniai mokytojo pozicijoje jaučiasi puikiai. Nepraleisdami progos jie noriai stengiasi perteikti Avinui savo geriausias savybes, tačiau čia reikia elgtis šiek tiek atsargiai ir neužkliudyti Avino ego, nes kai jau Avinas užima gynybines pozicijas, atnaujinti protingą dialogą gali būti iš ties sunku.

Tačiau negalima sakyti, jog tai yra Avino problema. Patikėkite, yra daugybė Dvynių atstovų kurie tiesiog negali užsičiaupti ir nuolat pliurpia apie beleką. Tada ir galima tikėtis nuo grandinės nutrūkusio Avino atakuojančio savo partnerio paviršutiniškumą. Tokie incidentai naudos neatneša nei vienai pusei ir gali sužadinti nusivylimo jausmą. Nusivylimo ne tik partneriu bet ir savo paties pasirinkimu būti su tokiu žmogum.

Bet tik nusiraminus ir pabandžius į viską pažiūrėti iš šalies viskas nušvinta kitoje šviesoje. Juk tobulų nėra, ir jei jau leidžiate sau pyktis dėl niekų, matyt neturite didesnių problemų.

  • Avinas ir Dvyniai bendravimas ir intelektas 85% 85%

Avinas ir Dvyniai emocijos

Emocijų karalystė šiai porai yra šiek tiek neapibrėžta teritorija. Viena vertus, Avino jausmai šilti ir aistringi, tačiau jis turi sunkumų juos išreikšti. Na o Jautis savo ruožtu ir nelinkęs labai gilintis nei į savo, nei į kitų vidinius pasaulius, todėl suprantate, kur čia gali atsirasti neaiškumų. Turime du partnerius kurių vienas tinkamai neišreiškia emocijų, o kitas kalbą apie viską išskyrus tai, kas glūdi širdies kampeliuose.

Šioje vietoje gelbsti tai, kad Avino tiesmukiškumas leidžia jam tiesiai šviesiai atkreipti dėmesį į tai kas jam svarbu ir priverčia Dvynius išklausyti kai to reikia. Būtent tai ir priveda prie konstruktyvių dialogų kurių metu ir yra sulyginami užrašai tarp abiejų pusių.

  • Avinas ir Dvyniai emocijos 60% 60%

Avinas ir Dvyniai vertybės

Žinant jog Avinas itin vertina trumpas šnekas ir greitai išsakomą esmę, o Dvyniai jaučia poreikį viską išsamiai aptarti, gana nesunku suprasti, jog šioje vietoje sutarimo nebus. Tokie jau tie Dvyniai, jie mėgsta dalintis įspūdžiais ir nuolat šnekėti apie tai kas jiems įdomu. O jiems patikėkite, beveik viskas ir yra įdomu. Na, neperlenkiant lazdos galima sakyti, kad jie iš ties vertina išmintį ir žinas, ir šiuo požiūriu Avinai dalinasi tik iš dalies. Tačiau tikri nemalonumai prasideda tik tada, kai Avinas sureaguoja impulsyviai.

Bet kokiu atveju, vadovaudamiesi sveiku protu Avinas ir Dvyniai tikrai gali suprasti ir išpildyti vienas kito poreikius, tačiau tam būtinas tam tikras bazinis pagrindas kurio esmę sudaro išsilavinimas, charakteris ir pomėgiai. Jei šis pagrindas nėra pakankamai tvirtas, tokie partneriai gali greitai prarasti susidomėjima antrąja puse.

  • Avinas ir Dvyniai vertybės 75% 75%

Avinas ir Dvyniai bendri užsiėmimai

Dvyniai visada už aktyvų laisvalaikį todėl Avinas Dvynių kompanijoje jausis išties gerai ir laisvai. Šioje poroje net sunku pasakyti kuris partneris bus aktyvaus laisvalaikio užvedėjas, lyderis, nes Avinas nori visur spėti visur dalyvauti, o Dvyniai nuolat ieško dar nepatirtų įspūdžių ir naujų iniciatyvų. Nuolatinis vienas kito motyvavimas veikti ir judėti, ypač retai tariamas žodis “ne” ir greitas gyvenimo tempas gali priversti prie didėlio nuovargio, tad svarbu tinkamai įvertinti ir išlaikyti balansą tarp poilsio ir veiklos abiems ženklams.

  • Avinas ir Dvyniai bendri užsiėmimai 50% 50%