Horoskopų suderinamumas Avinas ir Avinas

Avino suderinamumas su Avinu lovoje, meilėje, bendravime, draugystėje, tarpusavo pasitikėjimas ir santykių tvirtumas.

%

Ženklų suderinamumas: Avinas ir Avinas

Avinas ir Avinas poroje

Kai du Avinai susitinka, yra ypač svarbu, jog bent vienas iš jų būtų įvaldęs savitvardos meną ir aiškiai suvoktų savo emocijas. Jei bent vienas iš jų nuoširdžiai sugeba, be pasiviai agresyvios išraiškos sustoti ir išanalizuoti savo jausmus, tokie santykiai turi tvirtą pagrindą ir potencialą. Kai šie abu energingi ir veržlūs partneriai siekia bendro tikslo, atrodo niekas negali jiems sukliudyti. Vienas kitą papildydami ir apdovanodami pozityvia energija jie gali pasiekti tikrų dvasinių aukštumų.

Tačiau jei tarp jų neatsiranda tokio, kurio emocinė branda leidžia racionaliai valdyti emocijas ir tvardyti bereikalingus neigiamos energijos pliūpsnius, tokie santykiai trunka tik tol, kol neišsisemia paviršutiniškas, tvirto pagrindo nekuriantis rožinių akinių periodas. Taip, gali atrodyti jog puikus seksas ir nuolatiniai bendri užsiėmimai yra viskas ko reikia, tačiau ateina laikas prisiimti atsakomybę ir čia, veikiamas Saturno išminties, Avinas privalo išmokti skaudžią pamoką ir pasiekti tikrą emocinę brandą iki tol, kol galės iš ties mėgautis nuostabiais santykiais.

Avinas ir Avinas lovoje

Nusimesti drabužius ir mėgautis vienas kitu Avinams yra ypač lengva. Jų tvirtos asmenybės pasižymi aiškiai išreikšta savigarba, tačiau čia iškyla savanaudiškumo rizika, o tai gali tapti rimta kliūtimi lovoje, kadangi čia, harmonija ir balansas vaidina ypač svarbų vaidmenį. Tarp šių, Marso planetos valdomų ženklų tikėtini ginčai ir aštresni žodžiai.

Blogiausias scenarijus būtų vieno partnerio bandymas patenkinti kitą, kol pastarasis visiškai neatsižvelgia į kito poreikius. Kadangi Marsas seksualinius santykius supranta pagrinde kaip giminės pratęsimo priemonę, šiam partnerių deriniui gali trūkti jautresnio ir intymesnio meilės išraiškos aspekto, tokio kurį paprastai išreiškia Veneros planeta.

Žinoma, Marsas puikiai žino apie fizinio pasitenkinimo ir patenkinimo svarbą, tačiau dažnai neprilygsta Veneros suteikiamo pasitenkinimo emocine prasme. Todėl tokiuose santykiose gali išryškėti žmogiško artumo trūkumas. Tai žinodamas ir suprasdamas partneris beabejo gali labiau atsižvelgti ir daugiau dėmesio skirti bendravimui bei intelektinio ryšio stiprinimui poroje. Būtent tai ir užtikrins santykių sėkmę ir išlaikys sveiką atmosferą ne tik lovoje, bet ir kasdieniame gyvenime.

  • Avinas ir Avinas lovoje 65% 65%

Avinas ir Avinas pasitikėjimas

Pasitikėjimas Avinams yra labai svarbus, tačiau išduosiu tau paslaptį, tiesą bandantį apeiti Aviną nesunku atpažinti. Tada jie greitai įsiplieskia ir užima gynybines pozicijas. Tam net nereikia rimto pagrindo, tiesiog taip jie bando nukreipti dėmesį nuo nepatogaus klausimo. Žinant šią savybę tai nesunku pastebėti ir kartais atrodo net juokinga stebėti iš šono. Du Avinai gali atrodyti lyg vaikai smėlio dėžėje besipešantys dėl niekų.

Viduje tai suprasdami patys Avinai santykiuse yra pasitikėjimo ir atvirumo siekėjai. Turėdami šį bendrą tikslą kaip fundamentalų asmenybės bruožą, du Avinai gali turėti puikius santykius, bendraudami atvirai ir daug negalvodami, kad gali sulaukti neigiamos reakcijos dėl partneriui išsakytų minčių. Tačiau dažnai, Avinai nuvylia dėl savo impulsyvumo kurį iškelia aukščiau už poreikį būti šalia ir palaikyti partnerį suteikiant beatodairišką meilę. Tai pagrindinė priežastis dėl kurios ne visada du Avinai gali būti poroje.

  • Avinas ir Avinas pasitikėjimas 55% 55%

Avinas ir Avinas bendravimas ir intelektas

Įsivaizduokite du, dailius, nuogus žmones bandančius galva pramušti siena. Jau įsivaizduojate? Galima sakyti, jog tai yra geriausias Avinų charakterio apibūdinimas, ypač kai jų daugiau nei vienas. Ir tai jokiu būdų nereiškia, kad jie nėra protingi! Priešingai, merkurijaus planeta esanti šiame ženkle liudija išskirtinį intelektą. Tačiau tas keistas, kartais aklas ir nesuprantamas užsispyrimas yra neatskiriama Avinų charakterio dalis.

Galima sakyti, kad Avinai nuolat stengiasi kažką įrodyti kitiems. Lyg tai būtų jų darbas, lyg tokia yra jų paskirtis mūsų žemėje. Gal tai ir būtų pakenčiama, jei tai būtų rami ir racionali diskusija, tačiau toli gražu tokią debatų formą Avinai renkasi ypač retai. Net ir būdami teisūs jie į ginčą sudeda tiek emocijų, kad jų argumentai atrodo labai aršūs ir kartais priverčia suabejoti tikrumu.

Tačiau didėlį pliusą dviejų Avinų poroje turi vienas bendras dangaus kūnas – saulė, kurios pozicija abiems ženklo atstovams yra ta pati. Todėl abi asmenybės tarytum turi bendrą, tvirtą, pagrindą kuris apibendrina jų pasaulėžiūrą ir panaikina tam tikras priešpriešas.

Marso valdomas ugnies stichijos ženklas nešą didėlį potencialą kurio energija sunkiai valdoma ir dažnai prasiveržia agresijos pliūpsniu. Iš Avino to galima tikėtis kai jis yra pavargęs ir mažiau sutelkęs dėmesį į tai ką daro ar sako. Kai smegenys veikia auto pilotu. Nereikia to priimti asmeniškai, tiesiog Avino smegenys taip suprogramuotos.

  • Avinas ir Avinas bendravimas ir intelektas 85% 85%

Avinas ir Avinas emocijos

Dėl jų nekantrumo gali atrodyti, kad Avinų atstovai nėra labai emocingi. Tačiau niekas geriau už kitą Aviną nesupras kokia tai netiesa. Būdami ugnies ženklų grupėje, Avinai yra šilti ir aistringi partneriai, tačiau ši, ne taip lengvai pasiekiama pusė dažnai slepiasi už fasadinės, dažnai dominuojančio vyriško prado savybes išryškinančios pusės. Du Avinai gali turėti gerus, dažnai išskirtinius santykius, lyg kalbėtu viena, tik jiems suprantama kalba.
Tačiau kaitrios, degančios saulės pakurstyti šie ugnies elemento atstovai sunkiai išlaiko harmoniją. Jos neapsakomai didelė gravitacija turi svarbią įtaką Avino ženklo atstovams. Dėl šios priežasties planetų valdomi ženklai yra ramesni ir stabilesni už ugnies elemento valdomus partnerius. Tokie santykiai gali būti sudėtingi, nes abu Avinai bando išlikti nepriklausomi, stiprūs ir šiek tiek egocentriški, tačiau tai jokiu budu nereiškia, kad du Avino ženklai negali būti poroje.

  • Avinas ir Avinas emocijos 75% 75%

Avinas ir Avinas vertybės

Tai ką labiausiai vertina Avinai yra žmogaus savybė kalbėti be užuolankų ir nevynioti į vatą, todėl du Avinai puikiai vienas kitą supranta kai tiesa yra sakoma į akis. Tačiau sutarimas dėl išsakytų nuomonių jau visai kitas klausimas. Kadangi viduje Avinai yra kovotojai už teisybe ir tiesą, jiems būdingas ir garbės, pagarbos supratimas. Tačiau tai tik fundamentalus vertybinis pagrindas kuris gal kiek mažiau pasireiškia tarp kitų zodiako ženklų.

  • Avinas ir Avinas vertybės 95% 95%

Avinas ir Avinas bendri užsiėmimai

Marso žmonės pasižymi fiziniu aktyvumu tad šią porą suartina mėgstami sportiniai užsiėmimai, pasivaikščiojimai mieste, parke ar kalnų takais. Šie ir panašūs laisvalaikio leidimo būdai neatskiriama Avinų gyvenimo dalis.

  • Avinas ir Avinas bendri užsiėmimai 95% 95%