Žemės Ženklai (Jautis, Mergelė ir Ožiaragis)

žemės ženklai
oro ženklai

Oro Ženklai

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis

Žemės Ženklai

Žemės Ženklai

Jautis, Mergelė ir Ožiaragis

Ugnies Ženklai

Ugnies Ženklai

Avinas, Liūtas ir Šaulys

Vandens Ženklai

Vandens Ženklai

Vėžys, Skorpionas ir Žuvis

Žemės Stichija

Trumpai apie šį elementą

 Simbolika: Žemė simbolizuoja stabilumą, tvirtumą ir fizinę tikrovę. Ji dažnai siejama su vaisingumu, mityba ir materialiuoju pasauliu.
Astrologiniai ženklai: Žemės ženklai: Jautis, Mergelė ir Ožiaragis.
Kultūrinė reprezentacija: Daugelyje mitologijų Žemė vaizduojama kaip maitinanti motina, pvz., Gaja graikų mitologijoje arba Pachamama Andų kultūroje.
Fizinės savybės: Žemė yra vienintelė žinoma planeta, kurioje egzistuoja gyvybė, joje yra įvairios ekosistemos, turtingas dirvožemis žemdirbystei ir didžiuliai gamtos ištekliai.

Žemės stichijos zodiako ženklai

Astrologinė Žemės elemento interpretacija

Žemės elementas turi labai plačią aprėptį ir tam tikru požiūriu įprasmina visus kitus elementus. Žemė – visos egzistencijos pagrindas ir priežastis. Be to, žemiškasis pasaulis yra labai materialus ir konkretus. Galbūt todėl, ir mūsų planeta yra pavadinta žemės vardu. Todėl viskas kas žemiška, paprastai yra siejama su gamta ir kitais natūraliais, apčiuopiamais dalykais.

Žemės stichija simbolizuoja racionalumą ir aiškumą. Ne veltui žmogui, kuris šneka nerealius dalykus sakoma “nusileisk ant žemės”. Žemė šiuo atveju yra realistiškumo etalonas ir primena, jog mes esame apriboti tam tikrų mums prieinamų resursų spektre.

Žemės zodiako ženklai

Ženklai, priklausantys žemės elementui yra Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Todėl savaime suprantama, kad šių ženklų žmonės yra natūraliai labai praktiški ir apdairūs. Galima daryti prielaidą, jog tai bus labai konkretūs, daug dirbantys ir viską planuojantys žmonės. Tiesa, gyvenime jie gali šiek tiek nukentėti vien dėl to, jog šių teigiamų savybių jie natūraliai tikisi ir iš aplinkinių, tačiau akivaizdu, jog ne visi žmonės pasižymi tokiu racionalumu.

Gyvenime žemės elemento atstovai fokusuojasi į materialinę gerovę ir pirmiausiai rūpinasi sveikata, finansais bei stabiliomis pajamomis. Jiems rūpi tinkamas ir kokybiškas maistas ir reguliari, gerai suplanuota dienotvarkė. Kartais jų laikas būna suplanuotas iki minučių, o bet kokie pokyčiai įprastoje rutinoje yra sunkiai priimami.

Todėl žemės stichijos zodiako ženklų žmonės dažnai gyvena pagal “geriau žvirblis rankoje…” filosofiją ir gali atsisakyti naujų galimybių bei didesnio potencialo dėl stabilumo ir užtikrintumo. Ir nors kartais tai erzina aplinkinius, tačiau patys jie tame nemato didelės problemos, kadangi nežinomybė ir neužtriktintumas jiems atrodo pernelyg didelė rizika.

Kas žemės stichijos ženklams suteikia balansą?

Dėl savo konservatyvumo žemės elemento ženklų žmonės gali praleisti daug progų gyvenime ir neišdrįsti pasiryžti reikiamiems pokyčiams. Bet kokie kraštutinumai žmogaus charakteryje nėra gerai, o žemės zodiako ženklams geriausią balansą suteikia oro stichijos ženklai. Jie sugeba suteikti tinkamą postūmį reikiamu momentu ir padėti pajudėti iš rimties taško.

Ir nors patiems žemės elemento žeklams oras atrodo pernelyg chaotiškas ir nepastovus, tai yra būtent tas elementas, kuris geriausiai atsveria ir užpildo žemės elemento trūkumus. Jie padeda įveikti abejones, išlikti ramiems ir suteikti reikiamą užnugarį tam, kad žemės stichijos zodiako ženklus turintys žmonės eitu tvirtu žingsniu per gyvenimą.

Pažindami oro elementą jie daugiau skaito, ilsisi, atranda laiko sau arba sugeba išeiti pasivaikščioti be jokio konkretaus tikslo. Įsileidžia į savo gyvenimą šiek tiek daugiau spontaniškumo. Jie sugeba geriau priimti pokyčius kurie kartais gyvenime yra tiesiog neišvengiami, todėl kartu su oro elemento ženklais jie sugeba pasiekti tikrą santykių pilnatvę.

 

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus