Vandens Ženklai (Vėžys, Skorpionas ir Žuvis)

vandens ženklai
oro ženklai

Oro Ženklai

Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis

Žemės Ženklai

Žemės Ženklai

Jautis, Mergelė ir Ožiaragis

Ugnies Ženklai

Ugnies Ženklai

Avinas, Liūtas ir Šaulys

Vandens Ženklai

Vandens Ženklai

Vėžys, Skorpionas ir Žuvis

Vandens Stichija

Trumpai apie šį elementą

Simbolika: Vanduo simbolizuoja emocijas, intuiciją ir pasąmonę. Jis siejamas su valymu, gydymu ir gyvybe.
Astrologiniai ženklai: Vandens ženklai: Vėžys, Skorpionas ir Žuvys.
Kultūrinė reprezentacija: Poseidonas graikų mitologijoje ir Varuna hinduizme. Vanduo dažnai laikomas gyvybės ir atsinaujinimo šaltiniu.
Fizinės savybės: Vanduo dengia apie 71 % Žemės paviršiaus ir yra gyvybiškai svarbus visoms žinomoms gyvybės formoms. Jis būna trijų būsenų: skystas, kietas (ledas) ir dujinis (garai).

Vandens stichijos zodiako ženklai

Astrologinė Vandens elemento interpretacija

Vandens elementas simbolizuoja nuolatines permainas ir judėjimą. Jame slypi didelė jėga ir užsibrėžto tikslo siekimas. Vanduo gali pažadinti gyvybę, bet gali ją ir nutraukti, todėl ši stichija labai svarbi žmogaus sielai ir prigimčiai. Mes žinome, kad vanduo turi atmintį, mes taip pat žinome, kad vanduo pasiekia augalus per jų šaknis ir suteikia jiems gyvasties. Lygiai taip pat, astrologiniu požiūriu vandens stichija pasiekia mus per mūsų protėvius (šaknis) ir padeda mums išlaikyti giminystės ryšį. Vandens stichija perneša išgyventas emocijas iš kartos į kartą ir taip prisideda prie mūsų evoliucijos.

Vandens zodiako ženklai

Ženklai kurie priklauso vandens elementui yra Vėžys, Skorpionas ir Žuvis. Šie zodiako ženklai geba geriausiai suprasti žmogaus emocijas, tačiau kartais turi išmokti jas atskirti ir priimti, tiek teigiamas tiek ir neigiamas. Nuėję savo gyvenimo kelią jie geba geriausiai pažinti pyktį, liūdesį bei meilę.

Vandens stichijos ženklus turintys žmonės sugeba išklausyti ir užjausti, jie geri patarėjai ir kiti žmonės yra linkę į juos kreiptis tuomet, kada jiems būna emociškai sunku. Zodiako ženklai, kurie priklauso vandens elementui yra savotiški meilės nešėjai ir tik jie geba išmokyti mus, jog meilė gali būti begalinė.

Kas vandens stichijos ženklams suteikia balansą?

Vandens elementas simbolizuoja begalinių galimybių telkinį, tačiau šios galimybės turi būti atrastos. Jeigu jos glūdi tamsoje, be jokio judėjimo ar šviesos, tuomet negali būti išnaudotos ir neatlieka jokios funkcijos. Tačiau pažinti šį telkinį reikia šiek tiek kūrybiškumo, o be to pažinimas dažnai pareikalauja daug valios ir proto, kadangi tamsoje lengva pasiklysti.

Šalia vandens elemento puikiai dera ugnis, kadangi ugnis sugeba nušviesti patamsius ir parodyti kelią. Ugnis suteikia energijos ir aistros. Su ugnies pagalba galima išlaisvinti vandens potencialą ir suteikti kūrybinės laisvės. Be jos, visas vandens stichijos potencialas tik telkšo nežinioje skalaudamas krantus. Ir nors vandens gelmėje gali slypėti magiškas pasaulis, tačiau vienatvėje jis taip ir lieka neatrastas, nepažintas ir neišlaisvintas.

 

zodiakų suderinamumas

Zodiako Suderinamumas

Tikrinti partnerių suderinamumą pagal ženklus

tinkami partneriai pagal zodiaką

Tinkami Partneriai

Rasti tinkamus partnerius pagal zodiako ženklus